Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zgierzynka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Kiączyn

Kiączyn(Zgierzynka + 24 km)

3 125 000 zł25 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni ok 25000 mkw położony w urokliwej miejscowości wiejskiej Kiączyn gminie Kaźmierz, obszar złożony jest z kilku działek geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Przyłęk

Przyłęk(Zgierzynka + 18 km)

7 300 683 zł24 417 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż 2,44 ha | A2 berlin warszawa | rozpoczęta budowa hali i domu Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 24 417 m (2,44 ha) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Szkolna

Zębowo(Zgierzynka + 11 km)

299 000 zł6 400 m² 46,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m , położona w spokojnej okolicy, a zarówno w centrum pięknej wsi jaką jest Zębowo. Działka ma bardzo korzystne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Huby

Grzebienisko(Zgierzynka + 20 km)

138 000 zł985 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzebienisko ul. Huby - działki budowlane o powierzchni od 985 m2 do 1137 m2 - w spokojnym, urokliwym miejscu - z warunkami zabudowy uzyskanymi przed podziałem - obecnie rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Zębowo(Zgierzynka + 11 km)

65 000 zł978 m² 66,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy. Lokalizacja: zębowo ul. Lipowa, gmina Lwówek specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 733/5 Powierzchnia działki: 978 mkw. 2. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radzyny(Zgierzynka + 25 km)

367 840 zł1 672 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki rolno-budowlanej o powierzchni 1672 m2 w miejscowości Radzyny (gmina Kaźmierz, powiat Szamotuły) w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Zgierzynka + 18 km)

4 284 600 zł28 564 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o pow. 2,85 ha, zlokalizowana w Nowym Tomyślu. Działka położona jest na terenach zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 157 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, atrakcyjnie zlokalizowana, działka w centrum Sierakowa, w mpzp oznaczona symbolem 5mn/u - tereny zabudowy mieszkaniowej i usług. Działka znajduje się bardzo blisko rynku, vis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Osiedle Dębówiec

Chrzypsko Małe(Zgierzynka + 17 km)

190 000 zł1 085 m² 175,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Chrzypsko Małe - Osiedle Dębówiec Opis nieruchomości: działka o powierzchni 1 085 m usytuowana przy głównej ulicy osiedla Dębówiec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Buk(Zgierzynka + 23 km)

2 147 800 zł10 739 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję i własną działalność produkcyjno-usługową : biuro, magazyn, produkcja, sklep. Miejscowość: wysoczka koło Buku. w bliskim sąsiedztwie stacji paliw.